LARS BERGSTEN. Stående figur, keramik, signerad.

805598. LARS BERGSTEN. Stående figur, keramik, signerad.

Höjd 39 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 39 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 308