SAMLING GLAS, bland annat Orrefors, Mats Jonasson Målerås.

804408. SAMLING GLAS, bland annat Orrefors, Mats Jonasson Målerås.

Ytterfoder, Orrefors
2 vaser
Glasblock, Mats Jonasson, Målerås
Fat.

Bruksslitage. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytterfoder, Orrefors
2 vaser
Fat.

Bruksslitage. Nagg.

Antal besök: 553