Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Glas
Övrigt
VIKTOR BERNDT. Skål, glas, "Viking", Flygsfors, 1950-tal.
804263. VIKTOR BERNDT. Skål, glas, "Viking", Flygsfors, 1950-tal.
Längd ca 36 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca 36 cm.
Bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
2 196