VAS, POKAL samt SKÅLAR, 5 delar, glas, bland annat Gullaskruf, Orrefors samt Hovmantorp.

803559. VAS, POKAL samt SKÅLAR, 5 delar, glas, bland annat Gullaskruf, Orrefors samt Hovmantorp.

Vas, Orrefors, höjd 13,5 cm
Pokal, Hovmantorp, höjd 24,5 cm
2 skålar, Gullaskruf, höjd 6-10,5 cm
Större röd skål.

Bruksslitage. Mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, Orrefors, höjd 13,5 cm
Större röd skål.

Bruksslitage. Mindre repor.

Antal besök: 403