Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
ARNE YDERLAND. Stadsmiljö, olja på pannå, signerad.
803520. ARNE YDERLAND. Stadsmiljö, olja på pannå, signerad.
ca 34x41 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 34x41 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
699