Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Grafik
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Sandviks hamn, grafiskt blad, H.C, signerad.
802927. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Sandviks hamn, grafiskt blad, H.C, signerad.
ca 33,5x44,5 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 33,5x44,5 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
535