PABLO PICASSO. EFTER. Bachanal, litografi, signerad i trycket och numrerad 529/2000.

80244. PABLO PICASSO. EFTER. Bachanal, litografi, signerad i trycket och numrerad 529/2000.

42 x 53 cm.

Ej examinerad ur ram.

Pablo Picasso (1881–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

42 x 53 cm.

Ej examinerad ur ram.

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besök: 1 342