ALFRED KUNFT. "FLICKA MED SVAVELSTICKORNA", Litografi, signerad och daterad 1954.

801918. ALFRED KUNFT. "FLICKA MED SVAVELSTICKORNA", Litografi, signerad och daterad 1954.

möjligen handkolorerad
Höjd 37 cm, bredd 30 cm.

åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

möjligen handkolorerad
Höjd 37 cm, bredd 30 cm.

åldersslitage.

Antal besök: 1 352