CHIFFONJÉ, senempire, 1800-talets senare del.

801860. CHIFFONJÉ, senempire, 1800-talets senare del.

Fanerad i alm.
Höjd 139 cm.
Bredd 51.
Längd 121.

Ålders samt bruksslitage.Fanerskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fanerad i alm.
Höjd 139 cm.
Bredd 51.
Längd 121.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 318