REGISSÖRSSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft.

800533. REGISSÖRSSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft.

Rygghöjd 88 cm, bredd 57 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 88 cm, bredd 57 cm.

Ytslitage.

Antal besök: 341