GOLVLAMPA, möjligen Italiensk design, 1900-talets slut.

797050. GOLVLAMPA, möjligen Italiensk design, 1900-talets slut.

höjd 185 cm.

mindre bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 185 cm.

Antal besök: 734