HANS ARNOLD, Sagan om ringen, originalaffisch, 1970-tal.

794968. HANS ARNOLD, Sagan om ringen, originalaffisch, 1970-tal.

Mått 48x70 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 48x70 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 8 220