VÄGGUR, trä, Zenith, 1900-tal.

792261. VÄGGUR, trä, Zenith, 1900-tal.

Diameter 25 cm. Urverk utbytt.

Bruksslitage. Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Smärre repor.

Antal besök: 4 621