STIG KASTBERG. "Ting på strand", olja på pannå, signerad.

790589. STIG KASTBERG. "Ting på strand", olja på pannå, signerad.

ca 24,5x26 cm.

Åldersslitage. Smärre färgbortfall i ena hörnet.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 24,5x26 cm.

Antal besök: 533