Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
KUDDE Allmoge, "Bäckahästen", flamskvävnad, Skåne, tidigt 1900-tal.
790172. KUDDE Allmoge, "Bäckahästen", flamskvävnad, Skåne, tidigt 1900-tal.
50x80 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
50x80 cm.
Bruksslitage.
952