RINGAR, 2 st, silver Victor Janson samt guld 14 K.

785834. RINGAR, 2 st, silver Victor Janson samt guld 14 K.

Ring, Victor Janson, silver, innermått diameter ca 17,42mm
Ring, guld, 14 K (stämplat 585), innermått diameter 17,30mm, vikt 1,05 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 516