ERIK OLSON. Färglitografi.

785152. ERIK OLSON. Färglitografi.

Brev från en surrealist. Signerad samt numrerad 217/350 ex.
Daterad 1974. 38x54 cm.

Ram med skador.

Erik Olson (1901–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

Daterad 1974. 38x54 cm.

Ram med skador.

Erik Olson (1901–1986)

Antal besök: 317