BOKSKÅP, björk, Art Deco.

785022. BOKSKÅP, björk, Art Deco.

Längd 163, bredd 44, höjd 141 cm.

Bruksslitage, smärre fanerskador samt kärvande lås.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 658