JÖRGEN NASH. Blandteknik.

784124. JÖRGEN NASH. Blandteknik.

"Ordögat jag drömmer om", signerad och daterad 1971, 40x40 cm.

Papper med fläckar.

Jörgen Nash (1920–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

Papper med fläckar.

Jörgen Nash (1920–2004)

Antal besök: 1 498