PER EKSTRÖM. Solnedgång vid kust, olja på duk, signerad.

780295. PER EKSTRÖM. Solnedgång vid kust, olja på duk, signerad.

ca 60x79 cm.

Åldersslitage. Duk något bucklig.

Per Ekström (1844–1935)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 60x79 cm.

Per Ekström (1844–1935)

Antal besök: 1 024