BORDSUR, Kieninger & Obergfell, Tyskland, 1900-tal.

779488. BORDSUR, Kieninger & Obergfell, Tyskland, 1900-tal.

Metall och plast, höjd 26 cm.

I behov av nya batterier, slitage samt lock på undersida saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Metall och plast, höjd 26 cm.

Antal besök: 601