MATSALSGRUPP, 7 delar furu, CE Ekström, Alb Johansson, 1900-talets andra hälft.

779029. MATSALSGRUPP, 7 delar furu, CE Ekström, Alb Johansson, 1900-talets andra hälft.

Stolar med fast stoppad sits rygghöjd 82 cm.
Bordets mått längd 194 cm, bredd 90 cm, höjd 73 cm.

Ytslitage på bordet, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 629