BRÖLLOPSSKED, silver, Anders Emanuel Blomquist, Vadstena, 1827.

778959. BRÖLLOPSSKED, silver, Anders Emanuel Blomquist, Vadstena, 1827.

Längd 20 cm.
Vikt 41 gram.

Ålders samt bruksslitage. Smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 20 cm.
Vikt 41 gram.

Antal besök: 342