BARSTOL, Four design.

BARSTOL, Four design.
776540. BARSTOL, Four design.

Sitthöjd 72, rygghöjd 105 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
776540. BARSTOL, Four design.

Sitthöjd 72, rygghöjd 105 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 951