LIKÖRKARAFF OCH SEX GLAS, slipat glas i flera färger.

776031. LIKÖRKARAFF OCH SEX GLAS, slipat glas i flera färger.

Böhmen, 1920-talet.

Bruksslitage.

Böhmen, 1920-talet.

Bruksslitage.

Antal besök: 472