776031. LIKÖRKARAFF OCH SEX GLAS, slipat glas i flera färger.

Böhmen, 1920-talet.

Bruksslitage.

Böhmen, 1920-talet.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

KlarnaBetalkortBankgiroBanköverföring

Crafoord Lund
Föremålsnr
776031

Om auktionshuset

Namn
Crafoord Auktioner i Lund AB
Momsnr
SE556489536401
Org.nr
556489-5364
Telefon
046-211 18 70
Adress

Clemenstorget 7
222 21 Lund
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 377