TRÄFIGURER, 2 st, trä, bl a Olof Trygg, 1900-tal.

775667. TRÄFIGURER, 2 st, trä, bl a Olof Trygg, 1900-tal.

Träfigur, Olof Trygg, höjd 13,8 cm
Träfigur, signerad ED, höjd 19 cm.

Olof Trygg med lagningar, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 962