VINGLAS SAMT BRICKA, silver, Karl Ekman, Gewe, Malmö.

774294. VINGLAS SAMT BRICKA, silver, Karl Ekman, Gewe, Malmö.

6 st vinglas invändigt förgyllda, höjd 13,5 cm samt bricka 29x21,5 cm, brickan signerad Karl Ekman.
Total vikt 1455 gram.

Fint skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt 1455 gram.

Fint skick.

Antal besök: 732