SVEN LJUNGBERG. Träsnitt.

SVEN LJUNGBERG. Träsnitt.
773606. SVEN LJUNGBERG. Träsnitt.

Fönsterutsikt. Signerad och numrerad 66/100 ex. 18x12 cm.

Mindre ytslitage.

Sven Ljungberg (1913–2010)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Sven Ljungberg (1913–2010)

Antal besök: 3 092