JACQUES DOUCET. Portfolio med 3 färglitografier samt bok.

773578. JACQUES DOUCET. Portfolio med 3 färglitografier samt bok.

"Traces du quotidien", 1989.Innehållande 3 signerade färglitografier numrerade 110/200 ex. 40x30 cm samt bok om konstnären. Utgiven av GKM Sivert Bergström, Malmö. Mappens mått 42x31 cm.

Mapp med fläckar och slitage. Inlaga ok.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 525