JACQUES DOUCET. Portfolio med 3 färglitografier samt bok.
773578. JACQUES DOUCET. Portfolio med 3 färglitografier samt bok.
"Traces du quotidien", 1989.Innehållande 3 signerade färglitografier numrerade 110/200 ex. 40x30 cm samt bok om konstnären. Utgiven av GKM Sivert Bergström, Malmö. Mappens mått 42x31 cm.