BYRÅ, 12-lådig, Massiv Reol, Jens Hansens Möbelsnickeri, Danmark.

772909. BYRÅ, 12-lådig, Massiv Reol, Jens Hansens Möbelsnickeri, Danmark.

Längd 71,5 cm, djup 42 cm, höjd 90,5 c,m.

Bruksslitage samt ytrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage samt ytrepor.

Antal besök: 1 244