TAKLAMPA, glas, Glössner, signerad och daterad 1946.

771134. TAKLAMPA, glas, Glössner, signerad och daterad 1946.

Signerad Glössner -46, Dek Hörlin
Totalhöjd ca 52 cm, diameter ca 31 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.
Innerkupan med smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Innerkupan med smärre nagg.

Antal besök: 1 051