BONDETÅGET 1914, BOK och TALLRIK, 1914.

770839. BONDETÅGET 1914, BOK och TALLRIK, 1914.

Boken numrerad 484/1000
Höjd 42 cm
Tallriken Rörstrand, diameter ca 26 cm.

mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Boken numrerad 484/1000
Höjd 42 cm

mindre åldersslitage.

Antal besök: 1 260