SOFFGRUPP, 3 delar, teak/skinn, 1960/70-tal.

770334. SOFFGRUPP, 3 delar, teak/skinn, 1960/70-tal.

Bestående av 3-sits soffa bredd 230 cm, djup 80 cm, höjd 60 cm, samt 2 st fåtöljer.

Slitage, samt mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, samt mindre skador.

Antal besök: 963