KARTOR 6 st olika, Generalsstabens, 1800-talets slut.

768697. KARTOR 6 st olika, Generalsstabens, 1800-talets slut.

höjd ca 55 cm
bredd ca 70 cm
Ligger i tub från tidigt 1900-tal, höjd 52 cm, diameter 8 cm.

åldersslitage, några revor.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd ca 55 cm
bredd ca 70 cm

åldersslitage, några revor.

Antal besök: 294