SKRIVPULPET, England, 1900-tal.

767732. SKRIVPULPET, England, 1900-tal.

Bredd 91 cm, djup 68 cm, höjd 101 cm.

Slitage, skador och låset fungerar inte, benställning med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 438