VITRINSKÅP MED BAR, palisander, 1900-tal.

767504. VITRINSKÅP MED BAR, palisander, 1900-tal.

Tre delar, underdel med skjutdörrar och hyllplan, mittersta delen barskåp, överska delen med glasskjutdörrar, bredd 110 cm, djup 38 cm, höjd 179 cm
Citesintyg medföljer.

Skjutdörrar i glas med nagg, slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Citesintyg medföljer.

Antal besök: 1 605