OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. SKULPTUR/FOSSILER, sten, samtida.

762764. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. SKULPTUR/FOSSILER, sten, samtida.

Ortoceratiter finns i flertal i den moderna skulpturen
Höjd 22 cm.

någon mindre nagg och lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22 cm.

Antal besök: 331