Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
BERTIL LUNDQVIST. Motiv från Stadsträdgården Gefle, olja på pannå, signerad.
760805. BERTIL LUNDQVIST. Motiv från Stadsträdgården Gefle, olja på pannå, signerad.
ca 40 x 36,5 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 40 x 36,5 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
303