BERNDT WENNSTRÖM. Färglitografi.

760675. BERNDT WENNSTRÖM. Färglitografi.

Läsande man. Signerad samt numrerad EA. 56x40 cm.

Mindre ytslitage.

Berndt Wennström (Född 1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Berndt Wennström (Född 1945)

Antal besök: 352