SKÅL, glas, Klas Göran Tinbäck, signerad, Orrefors.

759602. SKÅL, glas, Klas Göran Tinbäck, signerad, Orrefors.

Höjd ca 19,5 cm, diameter ca 32,5 cm.

Mindre bruksslitage. botten med repor. Tillverkningsdefekt/repa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 514