Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
OLOF ARÉN. Stadsmiljö med hästar, olja på pannå, signerad.
759021. OLOF ARÉN. Stadsmiljö med hästar, olja på pannå, signerad.
ca 22,5x35,5 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 22,5x35,5 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
956