VAS, Bertil Vallien, Kosta Boda, signerad, 1900-talets slut.

758220. VAS, Bertil Vallien, Kosta Boda, signerad, 1900-talets slut.

Signerad med romersk II, andra sortering
Höjd 29,5 cm.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 29,5 cm.

mindre bruksslitage.

Antal besök: 315