AXEL OLSON. Motiv med b.la. korg och sko. Färglitografi/möjligen handkolorerad. Signerad och daterad -85.

75714. AXEL OLSON. Motiv med b.la. korg och sko. Färglitografi/möjligen handkolorerad. Signerad och daterad -85.

Bladstorlek 42 x 36 cm.

Ej examinerad ur ram.

Axel Olson (1899–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek 42 x 36 cm.

Ej examinerad ur ram.

Axel Olson (1899–1986)

Antal besök: 1 641