STEYR-MANNLICHER. MODELL SL, kal. 223.

757037. STEYR-MANNLICHER. MODELL SL, kal. 223.

Piplängd 60, klass 2, tillv.nr 4215, vridmontage med 1" ringar.
Slutstycksknopp monterad, Pecarsikte 3-9 medföljer monterat.

Mindre spricka i stock vid slutstycket, repor, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 9 767