GLASSERVIS "GERALDINE", Boda, 69 delar, 1930-40-tal.

756999. GLASSERVIS "GERALDINE", Boda, 69 delar, 1930-40-tal.

Formgiven av Fritz Kallenberg, broschyr medföljer
Rödvinsglas, 11 st
Vitvinsglas, 12 st
Snapsglas, 12 st
Starkvinsglas, 2 sorter, 22 st
Seltersglas, 12 st.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rödvinsglas, 11 st
Vitvinsglas, 12 st
Snapsglas, 12 st
Seltersglas, 12 st.

bruksslitage.

Antal besök: 1 218