SERVISDELAR, 38 st, porslin, KPM, Köpenhamns porslinsmåleri, 1900-talets mitt.

756006. SERVISDELAR, 38 st, porslin, KPM, Köpenhamns porslinsmåleri, 1900-talets mitt.

24 kaffefat, liten skål, 13 kaffekoppar.

Bruksslitage. Enstaka delar med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 445