VASER 3 st och SKÅL, Pukeberg och Orrefors, 1900-talets slut.

755859. VASER 3 st och SKÅL, Pukeberg och Orrefors, 1900-talets slut.

Skålen formgiven av Jan Johansson, signerad, höjd 13 cm
Vaserna Pukeberg, höjd 25, 35 och 40 cm.

Bruksslitage.Skålen med gåvoinskription undertill.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 390