STOLAR, 4-stycken, böjträ, Adam Stegner för Pagholz, 1900-talets mitt.

755249. STOLAR, 4-stycken, böjträ, Adam Stegner för Pagholz, 1900-talets mitt.

Snurrbara. Bredd 36 cm. Djup 40 cm. Rygghöjd 81 cm.

Slitage och ytrepor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 737