PER B SUNDBERG. Vas, glas, "Fabula", Orrefors.

753907. PER B SUNDBERG. Vas, glas, "Fabula", Orrefors.

Infälld dekor av ganesha samt växter, signerad Orrefors Limited 2003 96 08-87 samt egenhändig signatur Per B Sundberg. Höjd 12 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 548