STOLAR, 6 st, gustaviansk stil, svenska modellen, 1900-talets början.

75345. STOLAR, 6 st, gustaviansk stil, svenska modellen, 1900-talets början.

Bemålade, klädda sitsar.

Senare bemålade. Slitage, färgbortfall.

Bemålade, klädda sitsar.

Antal besök: 845